medailon1

Stav: ženatý, dvě děti
Vzdělání: vysokoškolské
Koníčky: příroda, pěší a cyklo turistika, sport
Politická strana: TOP 09

Proč kandiduji?

Soběslav vnímám jako skvělé místo pro život. Město, které vedle bohaté historie a krásné přírody v blízkém okolí, nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost a příležitosti ke sportovnímu a kulturnímu vyžití.

Před čtyřmi lety jsem byl občany města zvolen do Zastupitelstva města Soběslavi a na prvním zasedání předsedou Finančního výboru. Byla to pro mě obrovská zkušenost a velice si toho vážím.

Jako zastupitel chci v práci pro město dále uplatňovat své manažerské a odborné znalosti a zkušenosti. Věřím, že mohu přispět zejména v oblasti organizace a řízení, životního prostředí, utváření krajiny, oblasti sportu a komunikace města s občany. Rád bych se věnoval také oblasti bytové a investiční výstavby, kterou považuji za velmi aktuální téma. Současně bych se rád zasadil o to, aby se nezapomínalo na řešení aktuálních témat přilehlého Chlebova a Nedvědic.

Potenciál dalšího posunu města vidím v oblasti kvality služeb občanům, podpoře místního podnikání, pestrosti společenského života a zajištění bezpečnosti našich ulic.

Rozvoj Soběslavi si spojuji se společným úsilím občanům, kteří se nebojí vyslovit své nápady a města, které svým občanům naslouchá.

Tak pojďme do toho společně …