Stav: ženatý, čtyři děti
Vzdělání: vysokoškolské
Koníčky: Alternativní kultura, turistika, grilování 
Politické působení: nezávislý kandidát

Proč kandiduji?

Záleží mi na tom, aby se v Soběslavi žilo ještě lépe. Jsem připravený něco pro to udělat, nabídnout své znalosti a zkušenosti. 

Více než 10 let úspěšně pracuji ve finančním sektoru. Je mi jasné, že ekonomická situace v nejbližší době nebude jednoduchá, ale vím, že když budeme dobře hospodařit, může se Soběslav dále úspěšně rozvíjet. 

Zaměřit bych se chtěl na to, aby se v Soběslavi dobře žilo rodinám s dětmi a mladí lidé se po studiu do svého rodného města rádi vraceli. K tomu potřebujeme rozhýbat rozvoj nového bydlení a postarat se, aby Soběslav i nadále byla příjemným malým jihočeským městem. 

Díky zkušenostem z managementu a velkých projektů jako je slučování bank jsem připraven i na složitá vyjednávání, která Soběslav kvůli špatně nastartovanému projektu v průmyslové zóně čekají. 

V oddělení, které mám na starosti jsem pomáhal zorientovat se a vyrůst v úspěšné kolegy více než desítce mladých absolventů. Kombinace zkušeností s energií a kreativitou mladých posouvá věci vždy neuvěřitelně kupředu. Proto považuji za klíčové do zájmu o naše město vtáhnout mladé – žáky a studenty škol.